Od davne 1951. godine u vrtiću se mnogo toga promijenilo. Djelatnici su se kroz godine mijenjali i njihov se broj povećavao. Željeli bismo naglasiti da su sve naše profesionalne kompetencije usmjerene na zadovoljavanje primarnih djetetovih potreba. U odgojno- obrazovnom procesu, u suradnji s djecom sudjeluju svi djelatnici zajedno na različite načine. Dobra suradnja je od iznimne važnosti i treba je razvijati i dalje kako bi neprestano napredovali u svakom pogledu. Kvalitetnu djelatnost čine uređeni dokumenti, prostorni uvjeti-treći odgojitelj, kadrovski uvjeti, financiranje djelatnosti, zajedništvo u promišljanju djelatnosti, javne potrebe, stručno usavršavanje, održivost sustava. Kompetentne odgojitelje čini redovito školovanje, stručno usavršavanje, cjeloživotno učenje, težnja za promjenama, život u stvarnosti, profesionalizam, svakodnevna upotreba literature, interneta.
Trenutno u vrtiću rade:
11 odgojiteljica- Lidija Štajduhar, Mileva Priščan, Jasminka Belša Radinović, Nada Šostarić, Maja Franelić, Gordana Devčić, Sanela Dokuš, Maja Baždar, Ivana Markonić Đuran, Brankica Brnjanec, Ana Luter Hegedić i Mihaela Poslon.
1 medicinska sestra- Đurđica Poslon
1 kuharica- Milena Šepak
1 pomoćna kuharica-spremačica- Ranka Zgrebec
2 spremačice-pralje- Ljerka Agatić, Ana Franelić zamjena za rodiljni dopust Radmile Caga Obranović