Malci

Najviše interesa djeca su pokazivala za tjelesne aktivnosti, pokretne igre kao i za aktivnosti stvaranja i istraživanja . U osmišljavanju i organizaciji djelatnosti sudjelovali su odgojitelji zajedničkim dogovorom, ali i djeca koja su nam bila nit vodilja, jer njihov interes i potrebe bile su smjernice za planirane aktivnosti. Kroz pedagošku godinu obilježili smo razne datume i događaje. Obilježili smo Dane kruha, posjetili smo „EKO SAJAM“ u Čazmi, povodom božićnih blagdana održali smo druženje i kratki program za roditelje, sudjelovali smo na maratonu Zagreb-Čazma ,te ostale značajne datume. U suradnji sa javnim ustanovama posjetili smo policijsku i vatrogasnu postaju, te gradsku knjižnicu.