Predškola

Djeca su bila podjeljena u dvije grupe koje su svaki drugi dan na tri sata boravile u vrtiću u sklopu programa pripreme za školu. Posjetili smo gradsku knjižnicu povodom mjeseca knjige i dječjeg tjedna te u veljači. Provodili razne aktivnosti u vrtiću te izvan njega poput sudjelovanja na tradicionalnom maratonu „Od Kaptola do Kaptola“ natječući se u raznim sportskim disciplinama. Održali smo radionicu povodom Božića, okitili bor, posjetili Čelfograd, grad vilenjaka, te se igrali na snijegu. Roditelji su osim božićne radionice sudjelovali i na radionici povodom Cvjetnog korza izrađujući kostime kojima smo prikazali običaje i kulturu Indije. Sudjelovali smo u maskiranoj povorci, prisustvovali svim predstavama u vrtiću te Centru za kulturu grada Čazme te išli na veliki jednodnevni izlet u Otrovanec . Uz grafomotoričke pripreme za školu, djeca su najviše uživala u didaktičkim i manipulativnim igrama i materijalima.